13 Şub 2017

Zile Ticaret ve Sanayi Odası, OLAĞAN MECLİS TOPLANTIMIZA KAYMAKAM TEZCAN KATILDI


Zile Ticaret ve Sanayi Odasının Olağan Meclis Toplantısına Zile Kaymakamı Adnan Tezcan ve Ak Parti İlçe Başkanı M.Akif Seçkin ile Ak Parti Yönetimi katıldı.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının Olağan Meclis Toplantısına Zile Kaymakamı Adnan Tezcan ve Ak Parti İlçe Başkanı M.Akif Seçkin ile Ak Parti Yönetiminin katılması ile samimi bir havada geçen toplantıda açıklama yapan Başkan Sargın Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı hakkında kısa bilgilendirmeyi Kaymakamı Tezcan’a yapan Başkan Sargın, İlçemiz için faydalı olabilecek konulara da değindi.

Meclis Toplantısında ZTSO Meclis Başkanı Sami Solmaz, Ak Parti İlçe Başkanı M.Akif Seçkin ile Zile Kaymakamı Adnan Tezcan kısa konuşmalar yaptı.

Kaymakam Tezcan, “Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın yapacağı işlerde her zaman destek olmaya hazır olduğunu ve Zile’mizin kalkınması için elbirliği ile birlikte çalışacaklarını” belirtti. Başkan Sargın’ da “Kaymakam Tezcan’ın Oda Başkanlığımıza yaptığı nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederek, İlçemizin kalkınmasında tüm kurumlarımızla beraber faydalı olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız”, ifadesini kullandılar.

10.02.2017

Hiç yorum yok: