14 Ara 2016

ZİLE KARAYÜNDE FECİ TRAFİK KAZASI


Ramazan Özdemir (34)
 

 Bugün saat 17.00 sularında Zile – Çekerek – Alaca karayolu 5. km’de bulunan Organize Sanayi Bölgesi yol ayrımı civarında feci bir trafik kazası meydana geldi.
Turhal’dan Çekerek – Alaca  istikametine gitmekte olan Ramazan Özdemir (34) yönetimindeki özel araç ile, Çekerek – Alaca istikametinden Zile’ye gelmekte olan Zübeyir Işık idaresindeki özel otomobil, sürücü Zübeyir Işık’ın hatalı sollama yapması nedeniyle diğer araç ile kafa kafaya çarpıştı.
Kazanın etkisiyle savrulan otomobillerde adeta can pazarı yaşandı.
Olay yerine gelen itfaiye ve 112 sağlık ekiplerinin müdahalesiyle araçlardan çıkarılan yaralılar olay yerine gelen çok sayıda ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Kazada Zübeyir Işık’ın kullandığı otomobilde bulunan Miyase Işık (68) ile Ramazan Özdemir’in kullandığı karşıdaki araçta bulunan Ömür Bahçeci (38) isimli şahıslar olay yerinde hayatlarını kaybettiler.
Yaralanan diğer yolcular Ramazan Özdemir, Bekir Işık ve Zübeyir Işık isimli şahıslar ambulanslarla önce Zile Devlet Hastanesi‘ne, burada yapılan müdahalelerin ardından da Tokat’a sevk edildiler.
Yaralıların durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunduğu bildirilirken, polis ve jandarma olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.
Ramazan Özdemir ve Ömür Bahçeci isimli şahısların avcı oldukları, olay anında da avlanmak üzere yolda oldukları belirtilirken, sosyal medyada yapılan paylaşımlarla da ölümler büyük üzüntüyle karşılandı. Zile Devlet Hastanesi önünde yoğun bir kalabalık olduğu gözlendi.
Kazada hayatını kaybedenlere rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

 http://www.ziledenhaberler.com

Hiç yorum yok: