18 Ara 2016

Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ’e Veda Yemeği


2015 yılı Ağustos ayında İlçemizde göreve başlayan Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ’in Giresun’un Görele İlçesi Kaymakamlığı'na atanması nedeniyle onuruna İlçemiz Öğretmenevinde 15/12/2016 tarihinde veda yemeği düzenlendi.
Zile Öğretmenevindeki düzenlen yemeğe;
*Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL,
*Cumhuriyet Başsavcısı Tuncay ÇELİK,
*Turizm ve Otelcililk Meslek Yüksekokulu İdarecileri,
*Meslek Yüksekokulu Müdür - İdarecileri,
*İlçe Emniyet Müdür V.Bayram DOĞRU,
*İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüseyin DİREK,
*Siyasi Parti Başkanları, kurum kuruluşların amirleri,okul müdürleri, belediye personeli, ve toplumun her kesiminden büyük bir katılımla Zile Öğretmenevinde veda yemeği verildi.
Yemekte Kaymakamımızla olan anılarını paylaşan Necmettin ERYILMAZ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü SARGIN, Zile Cumhuriyet Başsavcımız Tuncay ÇELİK ve Belediye Başkanımız Lütfi VİDİNEL; Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ’e İlçemize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ; Kendisi açısından çok önemli anılarının geçtiği ve Camileriyle, Kır hatimleriyle, Salı Cuma günleri okunan bereket duaları ile bir çok medeniyete beşiklik etmiş, tarihi Zile evleri ve kültürü ile unutamayacağım Zile’den ayrılırken, çok güzel günlerin geçtiğini, çok güzel dostluklar edindiğini ifade etti. Zile’de görev yapmaktan son derece memnun ve mutlu olduğunu, güzel hatıralarla ayrıldığını ifade ederek yemeğe katılanlarla helalleşti.
İlçede onaylanan projelerin bir an önce hayata geçmesi temennisinde bulunan Kaymakam ERMİŞ’e Belediye Başkanımız Lütfi VİDİNEL Plaket takdim etti. Ayrıca Zile Cumhuriyet Başsavcımız Tuncay ÇELİK’de kendisine hediye takdim etti.

Hiç yorum yok: