25 Kas 2016

Zile'de Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ Köy Muhtarlarıyla Toplantı Yaptı


Vatandaşlarımız tarafından Kurumlarımıza sorunlarıyla, ilgili yapılan müracaatların Kurumlarımızın birinci derecedeki amirleri tarafından bizzat dinlenilerek mümkün olduğunca sorunların çözülmesi cihetine gidilmesi ve taleplerin yerine getirilmesi, çözümlenemeyen sorunların nedenlerinin kendilerine izah edilmesi ve vatandaş memnuniyetinin doruk noktaya ulaştırılması için gereken gayretin gösterilmesi .
Bu amaçla Kaymakamlar Başkanlığında Kurum Amirlerinin katılımı ile yapılacak toplantılar kapsamında Köy Muhtarlarımızla 25/11/2016 tarihinde Saat:10;00’da Zile Saray Sineması toplantı salonunda toplantı yapılmıştır.

Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ, ilçemize bağlı bütün köy muhtarları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın Daire Amirleri ve il genel meclis üyeleri katılımı ile birlikte köylerin sorunlarını çözmek ve eksiklerini gidermek için toplantı yaptı.
Zile Belediye Saray Sineması Salonunda düzenlenen toplantıya köy muhtarları katıldı, köy muhtarlarının sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakam ERMİŞ;"Burada toplanmamızın nedeni köylerimizin sorunlarını bir arada çözüm aramaktır.
Kaymakam Erdoğan Turan ERMİŞ, daha sonra muhtarlara söz verip köylerinin sorunlarını dinledi. Kaymakam ERMİŞ; Sorunların çözümü için elinden ne geliyorsa yapacağını belirtti. Ayrıca tüm Muhtarlara istek ve ihtiyaçlarını belirtmeleri için form dilekçeler verilerek form dilekçelerin doldurulması istendi ve toplantı sonunda Köyleriyle ilgili Muhtarların ihtiyaç ve isteklerine ilişkin form dilekçeleri alındı.

Hiç yorum yok: