8 Kas 2016

ZİLE VE SANAYİSİ SESİNİ DUYURACAK…


Zile TSO tarafından yürütülen UR-GE Projesi kapsamında; Zile tanıtımının, Ticaret ve Sanayi Odası tanıtımının ve proje iştirakçisi firmaların tanıtımlarının yer aldığı tanıtım filmi hazırlıklarında sona gelindi.

T.C Ekonomi Bakanlığı'nın 2010/8 sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) Tebliği kapsamında desteklenen “Zile Gıda ve Gıda Makineleri Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” UR-GE Projesi kapsamında; Zile’nin ve sanayisinin sesini duyuracağı tanıtım filminin çekimleri tamamlandı.

Ankara’dan Aren Reklam ve Tanıtım Ltd. Şti.’nin yürüttüğü; Genel Koordinatörlüğünü Engin Yalçınkaya’nın ve Proje Koordinatörlüğü’nü Baha Yılmaz’ın yönettiği çalışmada; teknik ekibe, Zile TSO çalışanları ve firma çalışanları da destek verdi. Beş gün boyunca süren çekimlerde; Zile’nin tarihi ve önemli noktalarından, kent merkezinden görüntüler alındı.
 Ayrıca;
*Birsan AŞ.,
*Özkaleli Gıda AŞ.,
*Zile Sebat Makine Ltd. Şti.,
*Sesveren Makine Ltd. Şti. ve
*Doğmazer Gıda Ltd. Şti. firmalarında çekimler yapıldı.
Zile Ticaret ve Sanayi Odası’nda da çekimler yapılarak, röportajlar alındı.

Alınan tüm görüntüler; montaj işlemleri, seslendirme ve çevirilerin ardından; Kasım ayı içerisinde Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Arapça olmak üzere dört dilde yayınlanacaktır.
01.11.2016

Hiç yorum yok: