23 Eki 2016

ZİLE TSO'NUN TÜYAP MAKTEK AVRASYA 2016 FUAR ÇIKARMASI


İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen MAKTEK Avrasya 2016 FuarındaTakım Tezgahları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, Kalite Kontrol, Test ve Ölçüm Cihazları, Metal İşleme, Yağ ve Sıvılar, İş Güvenliği ve Yazılımların inceleme fırsatı bulan Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı olarak üyeleri yoğun ilgi gösterdi.
Başkan SARGIN' ın yaptığı açıklamada; “25 yıldır aralıksız olarak düzenlenen otomasyon fuarı Türk endüstrisinin heyecanla beklediği en önemli fuarlardandır. Otomasyon alanında her türlü yeniliğin görülebildiği fuar aynı zamanda sektörün zirvesi olma özelliğini de taşımaktadır. Ülke ekonomisine katma değer kazandırmasının yanı sıra firmalar yeni ürünlerini sergileyerek ihracatta yüzde 10 olan makine imalatının payını yüzde 20’ye çıkartmayı hedeflenmekte olduğunu görmekteyiz.dedi.
Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı olarak hedeflerimize ulaşmanın ve öncelikle üyelerimizin yenilikleri takip etmeleri ve önümüzdeki yıllarda da fuarlara katılımlarının sağlanacağını belirtti; Desteklerinden dolayı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati BİCE ve Meclis Üyesi Halil SESVEREN' e teşekkürlerini ifade ettiler.

Hiç yorum yok: