19 Ağu 2016

UR-GE PROJESİ’NİN İLK EĞİTİM FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİ…


T.C Ekonomi Bakanlığı'nın 2010/8 sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) Tebliği kapsamında yürütülen “Zile Gıda ve Gıda Makineleri Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” Projesi kapsamında ilk eğitim faaliyeti gerçekleşti.

Bakanlık tarafından gerekli izin ve onaylar alındıktan sonra; Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü’nden Sayın Ceyhun YEŞİLŞERİT ve proje iştirakçilerinin katılımı ile “Uluslararası Fuarlara Etkin Katılım Stratejileri” konulu ilk eğitim faaliyetimiz gerçekleştirildi.

Proje iştirakçilerinin %86 gibi büyük bir oranda katılımı ile gerçekleştirilen eğitimde; klasik eğitim tabuları yıkılarak; samimi ve sıcak bir ortamda, bilgi ve tecrübeler aktarıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü SARGIN yaptığı açıklamada; “Eğitime beklentimizin üzerinde bir katılım oldu. Son an, son dakikaya kadar çok keyifli ve bilgi dolu bir eğitim gerçekleştirildi. Bu noktada; bu eğitimi klasik eğitim çizgisinin dışına taşıyan, firmalarla aynı dili ve duyguyu paylaşarak katılımcıların son ana kadar eğitime bağlılığını sağlayan Sayın Ceyhun YEŞİLŞERİT’e aktardığı bilgiler için Odam ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyor; bir başka eğitimde yine bir araya gelmeyi ümit ediyorum .” dedi.

Eğitim sonrası yapılan değerlendirme anketlerinde ise, eğitimin genel memnuniyet düzeyi “Yüksek” olarak ölçüldü.
15.08.2016

Hiç yorum yok: