28 Tem 2016

Kaymakamımız "Erdoğan Turan ERMİŞ" Tekrar aramızda


Zile’de Demokrasi Nöbeti aralıksız devam ediyor. Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ, Belediye Başkanımız Lütfi VİDİNEL, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Hüseyin DİREK, Kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Mahalle ve Köy Muhtarlarımızın ve Zile halkının katılımı ile 27 Temmuz Çarşamba günü Zile Hükümet Konağı önünde toplanıldı. Vatandaşlar ellerindeki Türk Bayraklarıyla birlikte meydanı doldurdu.

Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ’in bir hata sonucu tutuklanmasının ardından halkın arasına katılması ve tekrar görevine başlaması birlik ve beraberlik adına yapmış olduğu konuşması alanda bulunan vatandaşlarımız tarafından coşkuyla ve ağlayarak dinledikleri izlenmiştir.

İlçe Kaymakamımız Erdoğan Turan ERMİŞ’in İlkokul 4’cü sınıfı bitiren kızı tarafından İstiklal Marşı söylendi. Müteakiben İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Garnizon Komutanı, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı ve binlerce vatandaş ile birlikte Saat: 02;30’kadar Demokrasi Nöbeti tuttu. 02;30’dan sonrada halkımız Demokrasi Nöbetini devir almıştır.

Hiç yorum yok: