15 Haz 2016

ZİLE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRETMENLERİNE İFTAR YEMEĞİ


Zile Anadolu İmam Hatip Lisesinde tayini çıkan öğretmenler onuruna bir iftar programı düzenlendi. 2016-2017 öğretim yılı itibariyle il içinde tayinleri başka okullara çıkan kıymetli öğretmen arkadaşlarımız; 
*Meslek dersleri öğretmeni Salih YILDIZ, 
*Fizik öğretmeni Ali YALÇIN, 
*Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mehmet Emin SEZMİŞ, 
*Meslek dersleri öğretmeni Ömer ŞİRİN, 
*Rehberlik öğretmeni Mehtap Yazar, 
*İngilizce öğretmeni Ezgi Erdoğan’a 
Okulumuza verdikleri emeklerden ve yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek günün anısına birer ödül verildi. 
Zile Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ömer YILDIRIM kıymetli öğretmen arkadaşlarımıza bugüne kadar okulumuza verdikleri hizmetlerden dolayı yürekten teşekkür ederek bundan sonra görev yapacakları okullarda başarılar diledi.

İftar programının düzenlenmesi ve iftarın hazırlanıp sunulmasında emeği geçen Zile Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyondan sorumlu Müdür Yardımcımız Hayrullah AKSÖZ’e ve bu nefis iftar yemeklerini hazırlayan pansiyon aşçımız Remzi ELİTOK ustamıza içtenlikle teşekkür ediyor, tayinleri çıkan öğretmen arkadaşlara hayırlı olsun diyor, kendilerini her daim tatlı hatıralarla yâd edeceğimizi bilmelerini istiyoruz.

3 yorum:

Adsız dedi ki...

şirin baba pek çıkmamış (hayrullah hoca)

Adsız dedi ki...

Ne de olsa o bizim şirin babamız idi gitmeseydi çok güzel olurmuş özledim be ne şirin baba idi varlığı bir dert yokluğu zarar

Adsız dedi ki...

Lan adamım arkasından ölmüş gibi konuşmayın