21 Oca 2012

ZİLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ KONFERANSI


ZİLE BELEDİYE BAŞKANI VE MİSAFİRLERİ

PART 2

ZİLE VİDEO - WİND OF CHANGE - SCORPİONS -


ZİLE SANAT OKULU 1977 MEZUNLARI 3-B SINIFI ÖĞRENCİLERİ


Zile’de Futbol’a Kar Engeli

              Tokat 1.Amatör Küme Bordo Grup’ta top Koşturan Zile Belediyespor ve Zile Fevzi Çakmakspor takımlarına Kar Engeli..
              Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Zile ve Turhal İlçe stadlarında oynanacak müsabakaları kar yağışı ve saha şartlarının uygun olmamasından dolayı tertip komitesi tarafından bir ileri tarihe ertelendi.

              22 Ocak Pazar günü Zile İlçe stadında oynanacak Zile Fevzi Çakmak ve Pazarspor müsabakası,
              22 Ocak Pazar günü Turhal İlçe stadında oynanacak Turhalspor ve Zile Belediyespor müsabakası, bir ileri tarihe ertelendi.
 zilegundem.com

Zile’de 10 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı

             Zile’de 10 Köy yolu Ulaşıma kapandı.Tokat İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Elibol daha önceden yaptıkları çalışmalar sayesinde kar yağışına hazırlıklı yakalandıklarını söyledi.
             Kar yağışının Pazar günü il genelinde etkili olduğunu hatırlatan Elibol,Ekiplerimiz, karın yağdığı ilk gün köylerdeki hastalar ve hamilelere ulaşmak için acil olan köy yollarımızı ulaşıma açmaya çalıştı. Biz Cumartesi gününden itibaren araçlarımız arazide olduğu için fazla zorlanmadık diye konuştu.
             Ulaşıma kapanan köy yollarını açmak için ekiplerin yoğun bir çalışma sürdüğünü ifade eden Elibol, “60 aracımız ve 120 personelimiz ile ulaşıma kapanan köy yollarımızı açmak için çalışıyoruz. İl genelinde 28 köy yolumuz ulaşıma kapalı. Zile’de 10 Erbaa’da 10 ve Reşadiye’de 6, Almus’ta 2 köy yolumuzu ulaşıma kapalı. Bu köy yollarımızı da en kısa sürede ulaşıma açacağız” dedi.
 http://www.zilegundem.com