1 Kas 2011

Zile Haber Olarak Sizlerinde Katkıları Bekliyoruz

Web sitemizde yayınlanmasını istediğiniz Zile ve Zileliler ile ilgili haber niteliğindeki olayları ve resimleri bize göndermenizi istiyoruz. Çevrenizde gelişen ilginç olayları bize yazabilir haber yapabilirsiniz.
Kasabanızda, köyünüzde,  mahalleniz ve sokağınızda her gün  çeşitli olaylar gelişiyor. Bunların herkes tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz. Zile dışında yaşıyorsanız yaşadığınız şehirdeki Zilelilerin yaşamları ile ilgili olayları, Başarılı hemşerilerimizin başarılarını bize yazabilirsiniz.
Gönderdiğiniz haber ve resimleri sizin isminizle yayınlayarak herkes tarafından duyulup okunmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayınız ki Zile Haber sadece Zileliler okumuyor. Web sitemiz her gün binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.
Unutmayınız Zile’mizin gözü kulağı olan Zile Haber sizlerin de katkılar ile daha güçlü olacaktır. Biz burada hiçbir maddi beklentimiz olmadan sadece ve sadece sizler için varız. Tek kazancımız sizlerin taktir ifadeleridir. Bunu da ziyadesi ile yapıyorsunuz. Teşekkür ederiz.
Haber ve resimleriniz için  Zile Haberin iletişim sayfasında yer alan e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.  Ayrıca Zile Haberde  yayınlanmasını istediğiniz Makale ve  yazılarınızı “Makale” ve “Köşe Yazıları” sayfalarımızda yayınlayabileceğimiz hatırlatırız.
İLETİŞİM ADRESİMİZ
 cyber-wirus@hotmail.com
Bize Ulaşın

E.E
İletişim formu sayesinde sizlerin yazdığı herşey otomatik bize mail olarak bildirilecektir. 
 Görüş, öneri ve şikayetleriniz için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hiç yorum yok: