26 Oca 2012

BELEDİYE SPOR’DA HEDEF "BAL" LİGİ

             Zile Belediye Spor Futbol Kulübü Başkan ve yöneticileri Belediye Başkanı Lütfi Vidinel’i ziyaret ettiler.
             Belediye Başkanlık makamında yapılan ziyarette Zile Belediye Spor Kulübü Başkanı Fatih Gökay Belediye Spor olarak hedefimiz BAL Ligi dedi. Kulüp Başkanı Gökay “1. amatör küme borda grupta namağlup olarak yoluna devam eden Belediye Spor Futbol takımımızın gruptaki şampiyonluğuna emin adımlarla ilerliyor. Kalan son üç maçımızı da kazasız puan kaybetmeden geçtiğimiz zaman namağlûp olarak grubumuzdan çıkmış olacağız.
              Şu an itibariyle grubumuzdan çıkmayı garantilediklerini belirten Kulüp Başkanı Fatih Gökay Play of ‘lara kalarak birkaç transfer daha gerçekleştirerek Play of Grubu’ndan çıkarak BAL Ligi’ni hedefliyoruz. Zileli futbol severlerin bizleri desteklemelerini arzu ettiklerini “belirtti.
             Belediye Spor Futbol Kulübü Başkan ve yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu belirten Zile Belediye Spor Kulübü Fahri Başkanı Lütfi Vidinel “Biz Zile Belediye Spor olarak bu sezon futbolda ve güreşte başarılı bir sezon geçiriyoruz. Bu başarıyı elde eden teknik ekip ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Büyük bir fedakârlık örneği göstererek kendi işlerinin yanı sıra özveriyle, fedakârlıkla memleketimizin çocuklarını spora çekmek hafta sonları güzel bir sosyal etkinlik yapmak ve dışarıda da Zile’mizin adını duyurma adına bu gayretli çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Başkan Vidinel. Futbol takımımız 23 puanla namağlup olarak grup şampiyonluğuna emin adımlarla ilerliyor.
            Grubunun korkulu rüyası olan Zile Belediye Spor Futbol Takımını potansiyel bir güç olarak görüyorlar ve sahaya çıkarken de savunma ağırlıklı bir oyun ortaya koyuyorlar. Çok iyi bir performans gösteriyoruz. Kalecimizde forvetimize kadar tüm futbolcularımız sahada en iyi mücadele ile göze hitap eden güzel bir futbol maçı ortaya koyuyorlar inşallah bunun sonucunda da BAL Ligi’ne çıkarak Zile’mize ve bizlere gururlu bir sevinç yaşatırlar “diye konuştu.

Hiç yorum yok: