18 Eki 2011

ZİLE BELEDİYE SPOR YENİ SEZONU AÇTI

Zile Belediye spor futbol takımı ile Merzifon spor futbol takımı yaptığı dostluk maçı ile 2011- 2012 futbol sezonuna merhaba dedi.
Zile Belediye spor futbol takımının sezon açılışına İlçe Kaymakamı Nuri Özder, Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Güzel, Merzifon Belediye Başkanı Mehmet Kadri Aydınlı, İl ve İlçe encümen üyeleriyle spor severler katıldı. 2011-2012 futbol sezon açılışı saygı duruşu, istiklal marşından sonra halk oyunları gösterisi ile başladı. Sezon açılışında Zile şöhretler karması gösteri maçı yaptı. Kırmızı ve Beyaz takımlardan oluşan karşılaşmayı Kırmızı takım Beyaz takımı 2- 1 mağlup etti.
Şöhretler takımının maçından sonra sezonu açılış konuşması yapan Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel yaptığı konuşmasında 2011 – 2012 futbol sezonunun Zile’mize ve Merzifon’umuza hayırlı olsun inşallah sağlık, huzur ve barış içerisinde güzel bir sezon geçirmesini diliyorum dedi. Kulüp Başkanı Fatih Gökay’ ise Genç bir takım oluşturduk gurubumuzda iddialıyız. Sezon içerisinde seyircilere zevkli maçlar seyrettireceğiz dedi. Futbolcuların seyircilere tek tek tanıtılmasından sonra Zile Belediye spor ile Merzifon spor arasında oynanan sezon açılış dostluk maçında Zile Belediye spor ile Merzifon spor futbol karşılaşması her iki yarıda atılan karşılıklı gollerle 1-1berabere sonuçlandı.

Hiç yorum yok: